O kavárně

kavarna

COFFEEMUSICBAR

Je průsečíkem hudebního oddělení Městské knihovny, kavárny, výstavního a komorního koncertního prostoru. Uvnitř se nekouří, ovšem  balkon s balustrádami toto hobby umožňuje. Požitek z nejlepší kávy ve městě doplňuje vkusný hudební podkres všech žánrů a možnost využití internetu ať už přes wi-fi či stabilní kavárenské vybavení.

K dobré kávě patří denní tisk. Knihovnička nabízí také hudební časopisy (R&P, Report, His Voice atd.), kulturní týdeníky (A2, Literární noviny), stylové fanziny (Trhavina, Hluboká orba) a další netradiční tiskoviny (Bloody Mary, 3/4).

Program je různorodý: od přednášek a večerů na dané téma přes poslechové večery a projekce audiovizuálních dokumentů až po básnická čtení a koncerty. Kavárna zároveň funguje jako malá galerie, upřednostňující začínající umělce.

Nabídka nápojů uspokojí jak ty, kteří si potrpí na ostré pití, tak zarputilé čajaře nebo milovníky dobré kávy. Neobvykle pestrá je škála nabízených džusů a dalších nealkoholických nápojů. Čepované pivo není na místě. Samozřejmostí jsou drobné pochutiny (medovník, víkendové bagetky a sendviče, etc.).

Statistika

statistika mksnj.cz

Kontakt

logocoffeemusicbarPetra Jílková
Masarykovo nám. 20
741 01 Nový Jičín

telegalerka +420 605 916 093
 email-galerka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MKSNJ Městské kulturní středisko
Nový Jičín 2013
Všechna práva vyhrazena
5D Studio Company s.r.o.