Open Mic

open

 

    Open Mic v Novém Jičíně. Další z již dvanácti měst české republice, kde je možno si vyzkoušet, jaké to je, stát na prknech jenž znamenají svět. V hudebním klubu Galérka každý druhý měsíc probíhá právě tento večer Open Mic.

   
    Open Mic - otevřený mikrofon je živá přehlídka umělců, kde může vystupovat i kdokoli z publika. Obvykle se umělci zapíšou předem. Pořady tohoto typu jsou typicky zaměřené na umění jako poezie a mluvené slovo, hudba, divadlo a zábava. Večer OPEN-MIC nabízí všem písničkářům, básníkům a jinak definovaným umělcům jedinečnou příležitost vstoupit na jeviště a setkat se se svým publikem! Bezprostřední osobní kontakt v sobě nese extrémní nebezpečí vzniku přátelství i tvůrčího spříznění. Žánrová škatulka nerozhoduje! Nechte se nadchnout a vystavte se neředěným vibracím hudby a poezie. 

 


Chcete si zahrát, chcete přečíst svou báseň?
Napište email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Zajistíte si tak na jevišti prostor pro své tři písně anebo blok básní či prózy. Před přihlášením pozorně prostudujte DESATERO OPEN MIC Nový Jičín.


 

Zajímá nás Váš názor!

Vážení, Open Mic Nový Jičín vstupuje do druhého roku života. Snažíme se udělat vše proto, aby se Vám u nás líbilo a abychom o tomto našem společném počinu dali vědět i ostatním, kterým by se u nás líbit mohlo. Ať to jsou muzikanti, kteří mají u nás možnost vystoupit, nebo diváci, bez kterých by to rozhodně nešlo! Připravili jsme proto formulář, který nám pomůže "zmapovat" vaše požadavky, touhy i přání a my se pak budeme snažit (v rámi našich možností :-) ) tyto podněty vyplnit. Poprosíme Vás o chvíli Vašeho času k vyplnění formuláře a pokud uznáte za vhodné o jeho šíření těm, kteří by se o tom dozvědět mohli. Moc děkujeme za Váš čas i ochotu. Jirka a Miki.
Odkaz ZDE

MKSNJ Městské kulturní středisko
Nový Jičín 2013
Všechna práva vyhrazena
5D Studio Company s.r.o.